Rüyada Cezalandırılmak Görmek

Rüyada Cezalandırılmak Görmek

Rüyada cezalandırıldığını görmek çekilen sıkıntı ve dertlerin son bulacağına, işlerin yolunda gideceğine ve rahatlığa işaret eder.

Rüyada Allah tarafından cezalandırıldığını görmek işlenen günahlar için tövbe etmeye ve affedilmeye delâlet eder. Rüyada aile büyükleri tarafından cezalandırıldığını görmek hayırlı ve güzel işlerle hayatınızı geçireceğinize ve takdir toplayacağınıza işaret eder.

Rüyada bir arkadaş tarafından cezalandırıldığını görmek sizi seven dostlarınız sayesinde sorunlarınızın hafifleyeceğine, bazı dertlerinizden kurtulacağınıza işaret eder. Rüyada devlet tarafından cezalandırıldığını görmek işlerinizin iyi bir düzende ilerleyeceğine ve sorunsuz bir gidişata delâlet eder.

Rüyada öğretmen veya patron vs. tarafından cezalandırıldığını görmek çalışmalarınızda başarılı olacağınıza ve verdiğiniz emekler sonucunda ödüllendirileceğinize işaret eder. Rüyada cezalandırılan bir kişiyi görmek alacağınız bir haberle mutlu olacağınıza, sevinç verici olaylar yaşayacağınıza ve talihinizin açık olacağına delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir