Rüyada Radyo görmek

Rüyada Radyo görmek

Rüyada radyo görmek beklemediğiniz bir yerden haber alacağınıza ve bu haberin sizi çok sevindireceğine delâlet eder. Rüyada radyo dinlediğinizi gördüyseniz bazı şeylerin keyfinizi kaçıracağına fakat bunun kısa süreli olacağına tabir olunur.

Rüyada kapalı bir radyo görmek bir haber alacağınıza ama bunun için bir süre daha beklemeniz gerektiğine işaret eder. Eğer rüyanızda radyodan müzik dinlediğinizi gördüyseniz sevgilinizle veya sevdiğiniz bir arkadaşınızla vakit geçirmekten mutlu olacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda antika değeri taşıyan bir radyo gördüyseniz yaşça büyük bir insanın anılarını dinleyeceğinize, geçmişle ilgili sohbet edeceğinize işaret eder, bu güzel anılar size hayatı dolu dolu geçirmeniz konusunda bir uyarı niteliğine olacaktır yani hayatın kısa olduğunu ve gereksiz ayrıntılara üzülmemeniz gerektiği konusunda bir uyarıcıdır

Rüyada radyo satın aldığınızı gördüyseniz bazen kırıcı davranışlar içine girerek yakınlarınızı incittiğinize ve bundan üzüntü duyduğunuzu belirtir. Bir başka rivayete göre rüyada radyo görmek bilinmesi istenmeyen bir olayın duyulacağına ve sıkıntı verici durumlara yol açabileceğine işaret eder. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir