Rüyada Radyatör görmek

Rüyada Radyatör görmek

Rüyada radyatör gördüyseniz eğer, şu anda yapıyor olduğunuz işlerin siz farketmeden iki arada bir derede düzeleceği anlamına gelir. 

Rüyada radyatörün su kaynattığını görmek işinizle ilgili ciddi korkularınız ve vesveseleriniz varsa bu korkularınızın sadece size zarar vereceğine ve gereksiz olduğuna işaret eder.

Rüyada araba radyatörünüzün bozulduğunu görmek eğer bir yolculuk esnasındaysa niyetlendiğiniz bir işin bir süreliğine sekteye uğrayacağına ama daha sonra tekrar bir yoluna girmeye başlayacağına işarettir.

Rüyada araba radyatörünü tamir ettiğinizi görmek işinizle ilgili katkıda bulunduğunuz her ne konu varsa o konuda muvaffak olacağınıza ve bir terfi ile ödüllendirileceğinize delalet eder.

Rüyanızda ısıtma ve soğutma amaçlı bir klima veya radyatör gördüyseniz ve bu radyatör işlevini yerine getiremiyorsa haberiniz olmayan bir şekilde bir konuda atlatılacağınız ve bilgisiz bırakılacağınız anlamına gelir

Eğer ki rüyada ısıtma ve soğutma amaçlı klima veya radyatör gereğinden fazla çalışıp odayı fazla sıcak veya fazla soğuk yapıyorsa sevdiklerinizi biraz sık boğaz ettiğinizin, onların özgürlüklerini engellediğinizin işaretedir.

Rüyada radyatörün içinden yılan veya böcek gibi bir canlının çıktığını görmek suyu ısınan bir düşmanınızın olduğunun veya etrafınızdaki kişilerin gerçek yüzünü göreceğinizin göstergesidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir