Rüyada Onarım görmek

(Ayrıca Bakınız; Tamir)

Rüyada herhangi bir şeyi onardığınızı görmek aksayan işlerinizin yoluna gireceğine, gurbetteki bir yakınla kavuşmaya, hasta olan için şifaya, hamile için sağlıklı çocuğa delâlet eder. 

Eğer tamir gereken şeyi bir ustanın onardığını gördüyseniz yapacağınız bir işte üst mevkide bulunan bir insandan yardım görecek, onun tecrübeleriyle yol alacaksınız demektir. Rüyada birinin kırılan, bozulan bir eşyasını tamir ettiğinizi gördüyseniz o kişiye gereksinim duyduğu anlarda yardım edeceğinize işarettir.

Eğer rüyanızda herhangi bir bozukluğun onarımı için usta aradığınızı gördüyseniz bazı sıkıntılarla mücadele edeceğinizi, çözüm arayışlarına gireceğinize delâlet eder.

Rüyada herhangi bir şeyi onarmaya çalıştığını görmek bazı sorunlarınızı çözmek için uğraştığınıza, sabırla hareket ettiğiniz takdirde rahata ereceğinize ve sizi sıkan her tür etkiden uzaklaşacağınıza işaret eder.

Rüyada bozuk olan bir şeyi onaran birini seyrettiğini görmek etrafınızdaki kişilerle hayırlı işler yapmak için bir arada bulunacağınıza delâlet eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir