Rüyada Merdane görmek

Rüyada Merdane görmek

Rüyada merdane görmek gelecek günleri düşünmeden davranışlar içine girmeye, israf ve savurganlık etmeye, hayatı bir düzene sokmak için çabalamanız gerektiğine delâlet eder. Rüyada matbaa merdanesi görmek ilme ve dedikoduya işarettir.

Eğer rüyanızda hamur açmaya yarayan merdane gördüyseniz bolluk ve bereket içinde yaşayacağınızı, kırık bir merdane ise geçim sıkıntısına düşebileceğinize ve haracamalarınızda aşırıya kaçmamanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada merdane ile hamur açtığınızı gördüyseniz rızkınızın bol olacağına, aile hayatınızın sağlık ve huzur içinde geçeceğine delâlet eder. Eğer rüyanızda hamurlu bir merdane gördüyseniz berekete ve rahat bir geçime, dertlerden uzak bir döneme ve işlerden bol kazanç sağlamaya işaret eder.

Rüyada tarım makinalarında bulunan sağlam ve iyi çalışır durumda bir merdane gördüyseniz bol kazanca ve geniş rızka, bozuk veya depoda durup çalışmayan merdane gördüyseniz dar gelire işaret eder. Eğer rüyanızda bez sarılan merdane gördüyseniz yardıma, iyilik ve ikrama delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir