Rüyada Maaş görmek

Rüyada Maaş görmek

Rüyada iş hayatınızdaki çalışmalarınızın karşılığı olarak maaş aldığınızı görmek kazanacağınız helâl rızka, faydasını göreceğiniz işlerde bulunacağınıza, büyük bir miktarda para kaybetmenizin ardından çok daha fazlasının elinize geçeceğine işaret eder.

Çalışan bir kişinin maaş aldığını görmesi gelir düzeyinin değişmeyeceğine ve bazı sıkıntılardan kurtularak rahatlığa ermeye delâlet eder. İşsiz bir kişinin rüyasında maaş aldığını görmesi elde edeceği sürekli bir gelir kaynağına ve göreceği yardıma işarettir.

Eğer rüyanızda maaşınızı vaktinde alamadığınızı gördüyseniz beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya işaret eder. Rüyada çalışanlarınıza maaş verdiğinizi gördüyseniz işinizle ilgili yeni fikirleriniz olduğuna ve bunları gerçekleştirmek için ilgili kişilerle görüşmeler yapacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda maaşınıza zam yapıldığını gördüyseniz bir arkadaşınızdan borç isteyeceğinize işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada maaş görmek verilen sözleri tutmaya veya dostluğu korumaya tabir edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir