Rüyada Lületaşı görmek

Rüyada Lületaşı görmek

Rüyada lületaşı görmek yakınlarınızdan bir kişiden yardım göreceğinize ya da mutluluk verecek güzel haberler almaya işaret eder. Eğer rüyanızda lületaşından yapılmış bir eşya satın aldığınızı gördüyseniz yeni bir mal sahibi olacaksınız demektir.

Rüyada lületaşından biblo, eşya vs. yaptığını görmek sosyal hayatınızdaki değişikliklere ve farklı çevrelerde bulunacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda birinin size lületaşı hediye ettiğini gördüyseniz çözümünün zor olduğunu sandığınız bir konuda kolaylıkla sonuca ulaşacağınıza delâlet eder.

Rüyada yeraltından lületaşı çıkardığını görmek edindiğiniz tecrübeler ve sağduyunuzla beraber birçok kazanç elde edeceğinize ve diğer insanlar için de hayırlı olacak işler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada kırılmış bir lületaşı eşya görmek gündelik hayatınızda karşılaşacağınız ufak ve önemsiz sorunlara delâlet eder. Bir başka rivayete göre rüyada kırık lületaşı görmek etrafınızda güvenilmez kişilerin bulunduğuna ve zarar görmemek için tedbirli olmanız gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir