Rüyada Lacivert görmek

Rüyada Lacivert görmek

Rüyada lacivert renk görmek hayra, huzura, talih ve makama işaret eder. Rüyada gökyüzünü lacivert tonlarda görmek gönlünüzün huzurlu ve kısmetinizin açık olacağına işaret eder.

Rüyada lacivert elbise giydiğini görmek eğitim veya iş hayatında önemli başarılar kazanacağınıza, aile büyükleri ve etrafınızdaki insanlar tarafından takdir edileceğinize delâlet eder.

Rüyada lacivert renkli bir kalemle yazı yazdığını görmek evliliğe ya da yeni bir iş anlaşmasına, hayatı değiştirecek ciddi bir karara işaret eder. Rüyada görülen lacivert rengin tonu ne kadar güzelse rüya da o kadar iyiye yorulur.

Rüyada lacivert renkte herhangi bir şey görmek itibar sahibi, ağırbaşlı ve olgun kişilikte insanlarla dostluk kuracağınıza, iş hayatınızda yüksek mevkiye erişeceğinize delâlet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada lacivert renk görmek çekingenliğiniz sebebiyle sosyal ilişkilerinizin güçlü olmadığına, yalnızlığı ve sakin ortamları tercih etmenize işarettir. Ayrıca lacivert görmek resmî bir toplantı için davet alacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir