Rüyada Laboratuvar Görmek

Rüyada laboratuvar görmek yeni bir işe başlamaya ve güzel fırsatlarla karşılaşmaya delâlet eder. Rüyada bir laboratuvarda çalıştığını görmek yapacağınız işlerde başarılı olacağınıza ve toplum içinde itibar sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada bir laboratuvara girdiğini görmek işinizde bazı değişiklikler olacağına, yeni bir düzene kavuşacağınıza ve zamanla bu düzene alışacağınıza işaret eder. Rüyada bir laboratuvardan çıktığını görmek uzun bir süre boyunca üzerinde çalıştığınız bir işin sonuna geleceğinize ve verdiğiniz emeklerin karşılığını güzel bir şekilde göreceğinize delâlet eder.

Rüyada bir laboratuvarda çok sayıda insan ile beraber çalıştığını görmek çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız ortak bir işe ve bu işin iyi olması için herkesin çaba göstereceğine işaret eder. Rüyada laboratuvarda çalışan birini görmek yeni bir iş teklifi alacağınıza ve iş hakkında değerlendirmelerde bulunacağınıza delâlet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada laboratuvar görmek evladınızın hayırlı olacağına, iyi bir eşe, güvenilir dostlara ve faydalı ilme işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir