Rüyada İbiş görmek

Rüyada bir tiyatro gösterisinde tuluat oynanırken bir ibiş görmek sohbeti hoş olan ve eğlenceli bir kişiliğe sahip yakın arkadaşınızdan göreceğiniz faydaya ve desteğe işaret eder.

Rüyada kendinizi ibiş kılığında gördüyseniz bulunduğunuz sosyal ortamlarda etrafa renk katacak ve beraber olduğunuz kişilerle keyifli vakit geçireceksiniz demektir.

Rüyada ibiş rolünü oynayan bir kişiyle tanıştığını görmek dostları ziyaret etmeye, bir arada olmaya ve sıkıntılardan uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada ibiş rolündeki bir kişiyle sohbet ettiğini görmek hayatınızda olacak değişikliklere ve keyif verecek yeniliklere işaret eder.

Rüyada bir tiyatro oyununda ibiş ile karşılıklı oynadığını görmek yeni tanışıklıklara, uyumlu arkadaşlık ilişkileri içinde olmaya ve insanlarla paylaşım içinde yaşamaya delâlet eder. 

Bir başka rivayete göre rüyada ibiş görmek evlenme yaşına gelmiş çocuklarınız varsa yakın zamanda evleneceklerine veya sünnet düğünü yapacağınıza, bekâr bir kişiyseniz kısa süre sonra bir eğlenceye davet alacağınıza delâlet eder.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir