Rüyada İbik görmek

Rüyada İbik görmek

Rüyada ibik görmek süs ve gösterişli şeylere işaret eder. Rüyada kırmızı veya beyaz ibik görmek yeni insanlarla tanışmaya ve dostluklar kurmaya, sosyal hayattaki değişikliklere ve yeniliklere, vaktin çoğunun eğlence ve muhabbetle geçmesine işarettir.

Rüyada ibiği çok büyük olan bir hayvan gördüyseniz maddi anlamda çok istediğiniz bir şeye sahip olacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda bir insanda ibik olduğunu gördüyseniz birinin sizi etkilemek için abartılı hareketlerde bulunacağına ve dikkatinizi çekmeye yönelik çaba sarfedeceğine delâlet eder.

Rüyada aslında ibiği olmayan bir hayvanı ibikli olarak görmek sizin için sıradan olan bir kişi veya duruma her zamankinden farklı bir gözle bakacağınıza ve o noktadan sonra bunun yansımalarını hayatınızda hissedeceğinize delâlet eder.

Bir başka rivayete göre ise rüyada ibik görmek sağlık sorunlarına delâlet eder. Rüyada görülen ibik büyükse hastalığın uzun süreli ve ağır geçmesine, küçük ise kısa sürecek ve önemli olmayan bir hastalığa işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir