Rüyada İbadet Etmek Görmek

Rüyada İbadet Etmek Görmek

Rüyada ibadet ettiğini görmek hayra, günahlardan tövbe etmeye, sıkıntılardan kurtulmaya ve huzura kavuşmaya delâlet eder.

Rüyada bir camide, mescitte vs. ibadet ettiğini görmek hayırlı işler yapacağınıza ve doğru bir yolda ilerleyeceğinize işaret eder.

Rüyada bütün geceyi ibadet ederek geçirdiğini görmek maneviyetın güçlü olmasına, dünya ve ahirette birçok güzellikle karşılaşılacağına ve Allah'ın rızasını kazanmaya işaret eder.

Rüyada Allah'tan başkasına veya başka bir şeye ibadet ettiğini görmek zarara uğramaya, hayırsız işlere ve işlerde aksilikler olacağına delâlet eder. Rüyada kalabalık bir insan topluluğuyla beraber ibadet ettiğini görmek rızkın genişlemesine, berekete ve kurtuluşa ermeye işaret eder.

Rüyada ibadet sayılmayacak bir şekilde ibadet ettiğini görmek gaflete düşmeye, zarara uğramaya ve zorluk çekmeye işaret eder.

Rüyada kimsenin olmadığı, sessiz ve sakin bir yerde ibadet ettiğini görmek inançta sağlamlığa, dünya dertlerinden ve sıkıntılarından uzak olmaya ve feraha ermeye işaret eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir