Rüyada Erguvan görmek

Rüyada Erguvan görmek

Rüyada erguvan görmek  güzel ilişkilere, saadete ve huzura delâlet eder. Rüyada elinde erguvan çiçeği olduğunu ve kokladığını görmek erkek için zengin, görgülü ve iyi bir hanımla evleneceğine, kadın için ise mutlu ve huzurlu geçecek günlere işaret eder.

Eğer rüyanızda erguvanlarla dolu bir yolda yürüdüğünüzü gördüyseniz işlerinizin yolunda gideceğine, sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli vakte işaret eder. Rüyada erguvan ağacının tomurcuklandığını görmek aşka veya hamileliğe delâlet eder.

Eğer rüyanızda kurumuş bir erguvan ağacı gördüyseniz duygusal anlamda bazı şeyleri kabulleneceğinize ve gerçeklerden kaçma eğiliminden sıyrılacağınıza işaret eder.

Rüyada erguvan ağacı yetiştirdiğini görmek aile hayatınıza verdiğiniz öneme ve aile ilişkilerinizin iyi olması için gösterdiğiniz hassasiyete delâlet eder.

Rüyada erguvan ağacını kestiğini görmek yaptığınız yanlışlarla üzdüğünüz bir kişiye ve pişmanlık hissedeceğinize işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada erguvan görmek güzel ve iyi kişilikli bir kadına delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir