Rüyada Entrika çevirmek görmek

Rüyada etrafınızda bulunan kişilerin sizin aleyhinize entrikalar çevirdiklerini görmek sıkıntıya, karşınıza çıkacak engellere, insanlara güvenle bakmadığınıza ve sürekli şüphe içinde olduğunuza delâlet eder.

Eğer rüyanızda kendinizi entrika çevirirken gördüyseniz hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikler konusunda net fikirlere ulaşamadığınıza, kararsızlıklarınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada güvendiğiniz bir kişinin entrikalarına şahit olduğunuzu görmek bazı haberler alacağınıza ve şaşıracağınıza işaret eder.

Rüyada güvenmediğiniz bir kişinin entrika çevirdiğini görmek bir arkadaşınızı daha yakından tanıyacağınıza ve ilişkinizin gelişeceğine delâlet eder.

Rüyada entrika yapan bir kişiyi görmek hayatınızda yapacağınız değişikliklere, yeni ve farklı ortamlarda bulunacağınıza ve ev ya da iş ortamınızda yer değişikliği olacağına işaret eder.

Rüyada birine karşı entrika çevrildiğini görmek etrafınızdaki insanlarla olan ilişkilerinize, insanları anlamak için çaba gösterdiğinize ve duyarlı davranışlarınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir