Rüyada Çalpara görmek

Rüyada "çalpara" denilen zil benzeri çalıgı aletini görmek talihin açık olmasına, kısmete ve başarılı olmaya işaret eder. Rüyada çalpara çaldığını görmek mutlu bir geleceğin sizi beklediğine ve elinizi attığınız her işten başarıyla çıkacağınıza delâlet eder.

Rüyada çalpara çalan birini görmek size destekte bulunan ve hayrı dokunan bir tanıdığınıza ve bu kişiyle olan yakınlığınıza işaret eder.

Rüyada çok eski ve değerli bir çalpara görmek hayatınızda bir daha belki de karşınıza hiç çıkmayacak bir fırsatla karşılaşacağınıza ve bu fırsatı çok iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğine delâlet eder.

Rüyada bir kişinin size çalpara verdiğini görmek şanslı bir dönem içinde bulunduğunuza ve istediğiniz birçok şeyi rahatça elde edebileceğinize işaret eder.

Rüyada çeşitli şekillerde ve boylarda çalparalar görmek hayalini kurduğunuz şeylere ulaşmak için önünüzde birçok alternatif olduğuna ve hangi yolu seçerseniz seçin mutlaka sizi dileklerinize götüreceğine, ömrünüzün rahat içinde, keyif ve saadetle geçeceğine delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir