Rüyada Çalmak görmek

Rüyada Çalmak görmek

Rüyada bir şey çaldığını görmek beklenmedik bir anda kişinin karşısına çıkacak kısmete, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, rahata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada bir şey çaldığını ve yakalandığını görmek maddi gelir ve birikimlerinizi ihtiyacı olan kişilerle paylaşacağınıza ve imkânlarınızın yettiği ölçüde hayır işlerinde bulunup birçok insanın duasını alacağınıza delâlet eder.

Rüyada bir şey çaldığını ve geri verdiğini, bıraktığını vs. görmek gizlice yapılan yardımlara işaret eder. Rüyada bir şey çalan bir kişiyi görmek güzel bir haber alacağınıza ve bu haberin sizi çok mutlu edeceğine delâlet eder.

Rüyada kalabalık bir topluluğun bir şeyler çaldığını görmek ailenizle ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla beraber güzel bir olayı kutlayacağınıza, beraber eğleneceğinize ve neşeyle vakit geçireceğinize işaret eder.

Bir başka rivayete göre rüyada bir şey çaldığını görmek günaha girmeye ve tövbe etmek gerektiğine, bol dua edip hayırlı işler yapmak gerektiğine delâlet eder. Ayrıca rüyanın tabiri çalınan şeye göre de değişiklik gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir