Rüyada Ahşap ev Görmek

Rüyada ahşap görmek uzun ömürlü, sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkinin habercisi, iyi sonuçlar verecek bir olaya, takdir edilmeye, evlenip güzel bir evi olacağına, rüya sahibiyle gurur duyulmasına, mutlu bir yuvaya, haram maldan tövbe etmeye işaret etmektedir. Bazı durumlarda ise bu rüya suçlanmalara, haramdan kurtulamamaya, iftiraya uğramaya ve sağlam deliller öne sürülmesine delalet etmektedir.

Rüyada Ahşap Bir Evi Dışarıdan Görmek

Rüyada ahşap bir evi dışarıdan görmek rüya sahibinin var olan ilişkisinde sorun olacağına, bir dağdaki ahşap eve tırmanmak rüya sahibini ilişkisinin sorunlarını çözmek için epey uğraş vereceğine ve sonuçta ilişkisinin düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Bir Başkasının Ahşap Evini Görmek

Bir başkasının ahşap evini gören rüya sahibi ise yeni tanışacağı bir insandan hoşlanmaz ve önyargı ile yaklaşır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ahşap Bir Ev Aldığını Görmek

Rüyada ahşap bir ev almak rüya sahibinin mal varlığının artacağına, katlanacağına ve zenginlik içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ahşap Ev Yaptırdığını Görmek

Ahşap ev yaptırdığını gören rüya sahibinin sağlam bir işe gireceğine, istediği bir dileğinin gerçek olacağına, evinde mutluluğunun artacağına, hanesinin bereketleneceğine, evinde rızık artışı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ahşap Evi Temizlediğini Görmek

Ahşap evi temizlediğin gören rüya sahibinin bu rüyası sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Temizlik ile tüm dertlerini suyla birlikte atar, ruhen rahatlama yaşar, evinden dertleri uzaklaştırır şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya aynı zamanda kalabalık bir gruba dahil olacağına, girdiği ortama alışacağına delalet etmektedir.

Ahşap bir eve sahip olduğunu görüp satışa çıkardığını gören rüya sahibinin iş hayatında, eğitim hayatında gösterdiği başarıların gurur verici olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Eski, Yıkık, Virane Ahşap Bir Ev Görmek

Rüyasında eski, yıkık, virane ahşap bir ev görmek aile büyüğü ile yaşlı bir bilge ile konuşacağına; bu konuşmanın sonunda da hayatını değiştireceğine, yol değişikliği yapılacağına, bu konuşmanın rüya sahibinin fikrini değiştireceğine delalet etmektedir. Bu rüya aynı zamanda hastalık olarak da tabir edilir, yani eski ve yıkık bir evin içinde dolaştığını gören rüya sahibi önemsiz bir hastalığa yakalanacak ya da hasta olan birinin haberini alacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yeni Bir Ahşap Evde Olduğunu Görmek

Rüyasında yepyeni, parlayan, güneş alan bahçeli bir ahşap evde olduğunu gören rüya sahibi eşi ile sevgilisi ile bir seyahate çıkar ve bu seyahat sonunda ruhen huzur dolu olarak geri döner şeklinde yorumlanır.

Yeni ahşap evin bahçesinde oturduğunu gören kimse için de yeni bir eve taşınacağına, ailesiyle birlikte kalıyor ise ailesinden ayrı güzel bir eve çıkacağına, ailesinden ayrı kalıyorsa da yine bir ev değişikliği yapıp sıcak bir mahalleye taşınacağına, komşularıyla iyi geçineceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ahşap Bir Evin Çatı Katına Çıktığını ve Eski Eşyaların Olduğunu Görmek

Rüyasında ahşap bir evin çatı katına çıktığını ve eski eşyaların olduğunu gören kimse geçmişinden kopamamış olarak tabir edilir ve bazı yaşanmışlıkların yalnızca üstünü örttüğünü, aslında hayatının her aşamasında geçmişinin önüne çıktığını gösteren bir bilinçaltı rüyası olarak tabir edilmektedir, bu sebeple geçmişle ilgili sorunlarını çözmesi gerekmektedir.

Yine rüyasında ahşap bir evin bodrum katına indiğini, karanlık bir merdivende bodrum kapısını açıp girdiğini gören kimse ise çocukluğunda yaşadığı korkularını şuanda da yaşıyor ve bu hayatını etkiliyor şeklinde yorumlanan bir bilinçaltı rüyasıdır. Korkuları ile yüzleşmeli, onları saklamamalı ve kaçmamalıdır şeklinde tabir edilir.

Rüyasında iki katlı, villa şeklinde ahşap ev görmek rüya sahibinin çektiği zorlukların karşısında elde edeceği maddi imkana, rahata ereceğine delalet etmektedir. Tarihi ahşap bir ev gören rüya sahibi ise derinlerden gelen manevi bir rahatlığa, yedi kuşak ailesinden gelecek olan manevi zenginliğe, soylu olmaya işaret etmektedir.

Rüyada ahşap evin yıkıldığını gören kimsenin kısa süreli de olsa umutları yıkılır, zorluk çeker, aşk hayatında sekteye uğrar, iş yaşamında kademe düşer, gözden düşer, çevresi tarafından hakir görülür, ticaret hayatında ufak çaplı kayıp yaşar, arkadaşları arasında istenmeyen kimse olur fakat bu durum çok uzun sürmez, kendini ispat eder ve eskisinden daha iyi kademede olur şeklinde yorumlanır.

Rüyasında ahşap evin yandığını gören kimse sıkıntılı günler yaşar, maddi zorluk yaşar, ummadığı birinden kötülük görür ve zarara uğrar diye yorumlanır. Bazen de bu rüyayı gören kimse aşık olur, bu aşk onu yakar ve aşık olduğu kimse ile mutluluğa yelken açar şeklinde tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir