Rüyada Ahır görmek

Rüyada ahır görmek mala, mülke, paraya, kısa süreli başarıya, zengin bir hayata, huzura, bolluk ve berekete, bayram gibi günlerin yakın olduğuna işaret etmektedir. Bazen de bu rüya borca delalet eder, rüya sahibi bir borcun altına girmek zorunda kalacak fakat ailesinin yardımları ile bu borçtan kurtulup ferahlayacak demektir.

Rüyada Ahıra Dışarıdan Bakarken Görme

Rüyasında ahıra dışarıdan bakan kimse için rahat günlerin henüz gelmediğine ancak yakın olduğuna işarettir.

Rüyada Boş Ağır Görmek

Boş bir ahır gören ve boş ahıra giren rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, isteklerinin sıra ile olmaya başlamasına, birçok yerden aynı anda kısmetinin çıkmasına, hayallerini gerçekleştirecek fırsatlarının çıkmasına; bazen de kısmetin bir evlilik, hayırlı bir eş olarak aniden karşısına çıkmasına ve hızlı bir şekilde evlenmesine işaret etmektedir. Boş ahır rüyası bazı durumlarda bu yorumun aksine de çıkabilir. Rüya sahibinin beklediği işlerin gecikmesine, mal kaybına, fakir yaşama, haram mal edineceğine de delalet edebilir.

Rüyasında ahıra girip kalacak yer yapmak, geceyi ahırda geçirmek, ahırda yattığını görmek ise fakirlikten kurtulmaya, çektiği cefa sonrası istediği hayata ve güce, beklediği başarıya ulaşacağına, temiz kazanca, yeni bir evi olacağına, bekar erkekler için hoş bir bayanla tanışacağına, bekar hanımlar için ise hoş bir bey ile tanışacağına işaret etmektedir.

Ahırda hayvan görmek iki şekilde yorumlanabilir.

Rüyasında ahırda büyükbaş hayvan gören rüya sahibinin borca girip sıkıntıya düşeceğine, istemediği olaylar yaşayıp üzüleceğine, elinden çok sevdiği değerli bir eşyanın ya da malın çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyasında küçükbaş hayvan gören rüya sahibinin ise var olan, daha önceden borçlandığı bir borcunun kendisinden isteneceğine, istendiği zamandan itibaren kısa sürede borcunu ödeyerek bu borçtan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyasında bir ahır dolusu bir sürü farklı hayvan olduğunu gören kimsenin ise ferahlık ve bolluğu aynı anda yaşayıp rahatlayacağına ve bu sürenin çok uzun olacağına, mutluluğuna delalet etmektedir. Bu ahır dolusu hayvan rüyası aynı zamanda cinse göre de yorumlanabilir.

Rüyasında aynı cins hayvanların bir arada ahırda yemlendiklerini gören kimse için bolluk ve berekete; farklı cinste hayvanların bir arada olması ve çok zayıf, çelimsiz olması ise kıtlığa işaret eder.

Rüyasında bir ahır temizlemek,  rüya sahibinin sıkıntıya zorla çekilmeye çalışıldığına ancak kişinin bu tür huzursuz konulardan uzaklaştığına ve kulak asmayacağına, huzurunu bozmayacağına, insanlara fırsat vermeyeceğine işaret etmektedir. Rüyasında ahırda yem süpürdüğünü gören kimse için bu rüya berekettir, kendi rızkını toplayacak çok çalışıp o yılı bolluk ve bereketle geçireceğine delalet etmektedir. Rüyasında hayvan pisliğini ahırda temizlediğini gören kimsenin ise üzerine iftira atılmaya çalışıldığına, bir kötülüğün içine çekilmeye çalışıldığına ancak rüya sahibinin çalışıp uğraşarak bu pisliğe girmeyeceğine, sanılanın aksine kendini aklayacağına tabir edilir.

Rüyada Ahırda At Görmek

Rüyasında ahırda at gören kimse için hayırlı bir hediye vardır, ya da eline para geçer, ya da devlet dairesinde beklediği bir iş var ise kağıt işi hallolur ve ferahlar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ahır İnşa Ettiğini Görmek

Rüyasında ahır inşa ettiğini, ahır yaptığını ya da onardığını gören kimsenin ailesinde problemler olacağına ancak bunun uzun sürmeyeceğine, uzlaşmaya varılacağına ve problemlerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyasında eşek gören kimsenin ise hayatı mutluluk dolu olacak demektir.

Rüyasında ahırda inek, dana gibi etinden faydalanılabilecek bir hayvanı görmek ise çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin ummadığı mutluluklar yaşayacağına ve bunun da ömür boyu süreceğine, sofrasında bolluk olacağına, insanlara yardımcı olup çok sevileceğine, yeni bir işyeri açacağına işarettir.

Rüyada Ahırın Yandığını Görmek

Rüyada ahırın yandığını görmek, ahırdaki samanların yandığını görmek rüya sahibinin gurur verici işler yapacağına, yapılan işten takdir göreceğine, pişman olmayacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin fevri davranıp çevresine zarar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ahırda Hayvanların Yandığını Görmek

Ahırda hayvanların yandığını gören kimse için ise pişmanlık duyacağı bir iş yapacağına, can yakacağına ve ah alacağına, insanların zararına bir faaliyette bulunup vicdanen huzursuz olacağına işaret eder.

Rüyasında ahırda bir şeyler arıyor ise ya da aradığını buluyor ise, çevresindeki insanlar tarafından sayıldığını, değer gördüğünü ve ona göre davranması gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada Ahırda Yumurta Toplamak ya da Ahırda Yumurta Bulurken Görmek

Ahırda yumurta toplamak ya da ahırda yumurta bulmak yeni bir işe girdiyse rüya sahibinin arkadaşları ile arasının iyi olacağına; yeni bir semte taşındıysa da komşularının iyi insanlar olacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir