Rüyada Ağlamak görmek

Rüyada ağlamak sevinç, ferah, huzur, rahatlama, mutluluk, hayatın olumlu gitmesi, Allah’ın rahmetinin inmesine, yağmura, akraba ile ilişkilerin iyileşmesine, mal ve mülk, para gibi güzelliklere yorumlanır.

Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyasında ağladığını gören kimse çok sevineceği bir iş ile karşılaşır, çok güzel bir haber alır, beklediği ve umduğu isteklerinin gerçekleştiğini görür şeklinde tabir edilir.

Rüyasında ağlayan kişi içli içli ve üzülerek ağlıyor ise bu rüya sanılanın aksine yakın zamanda mutlu olacağına işaret eder.

Rüyasında ağladığını gören rüya sahibinin gözyaşları yanaklarından akıyor ise sevinçli bir hayata, güzel bir ömre; akan gözyaşları yakıyor ve ya soğukluk hissinde ise, üzüntüden ağladığını biliyor ise bir yakını ile münakaşa yaşayacak ve bundan üzüntü duyacak demektir.

Sessiz ve içten ağladığını gören kimse mutlu olur, beklediğinin karşılığını alır.

Çok sesli, bağırarak ağlayan kimse rahata kolay ulaşır ancak çabuk kaybeder şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ağladığını gören kimse çok mutlu olur, ağlayarak rüya gören ve uyandığında ağlamış olduğunu gören için de güzel bir haber vardır, bu rüya aynı zamanda temiz ruhlu olduğuna da işarettir.

Rüyasında ağladığını gören kişi yüksek sesle ağlıyor ise gerçek yaşamında da bir üzüntü duyacağı ve bu şekilde ağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ağlamak ve ya inleyerek ağlamak genel itibarı ile acı, elem, keder, üzüntü, pişmanlık, suçluluk duyma ve bunların doğrudan açığa vurulması olarak tabir edilir.

Rüyada Bir Hayvanın Ağladığını Görmek

Rüyada bir hayvanın ağladığını görmek ise rüya sahibinin duygularının o hayvanı simgelediğinin işaretidir.

Rüyada Bir Çocuğun Ağladığını Görmek

Rüyasında bir çocuğun ağladığını görmesi rüya sahibinin içindeki çocuğun yaşadığını, hala çocuk hissiyatı ile düşünüp karar verdiğini bazen de bir çocuk gibi ilgi çekme çabasında olduğunu işaret etmektedir.

Rüyasında ağladığını gören kimsenin gözyaşlarındaki tuzu hissediyorsa, yüzünü yakıyorsa yakın zamanda bir konuda üzülüp gözyaşı dökeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Ağlarken Sıcak Gözyaşı Döktüğünü Hissetmek ya da Kan Ağlarken Görmek

Ağlarken sıcak gözyaşı döktüğünü hissetmek ya da kan ağlamak rüya sahibinin işlediği bir suçtan, bir günahtan ötürü pişmanlık duymasına, vicdanen huzursuz olmasına işaret etmektedir.  Rüyasında ağladığını gördüğü halde gözyaşı görmüyor ise çabasız, zahmetsiz, kolay yoldan rüya sahibi mal mülk edinecek demektir.

Ağlamadığı halde aktığını, damla damla süzüldüğünü gören gözünden yaş rüya sahibi ise eşinden ayrılır şeklinde yorumlanır.  Rüyasında bir çiçeğin, ağacın kısacası bir bitkinin ağladığını gören kimse o yıl bolluk yaşar, evi bereketlenir, mutlu olur, rızkı artar şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağlayıp Gözyaşlarının Bir Yerde Biriktiğini Görmek

Rüyasında ağlayıp gözyaşlarının bir yerde biriktiğini gören kimse için bu rüya hayra yorulur, gözyaşı biriktirmek çok çalışıp zengin olmaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kimsenin çevresinde bir su kaynağı yok ise, su kıtlığı yaşıyorsa ya da kaynak olmadığından zor durumda ise yakın zamanda bu kıtlıktan kurtulacaktır. Yine manevi ya da maddi bir sıkıntı yaşıyor, para konusunda kıtlık yaşıyorsa bu sıkıntılarından kurtulacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyasında kendini gizleyerek, ağzını kapatarak, yastığa kafasını bastırırarak ağladığını gören kişi ufak çaplı sıkıntılar yaşayacak ancak bu sıkıntılar çok sürmeyecektir. Bu rüya gönül işlerinde hayal kırıklığına uğrayıp ağlamaya da işaret etmektedir.

Rüyada Ağlayan Bir Bebek ya da Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan bir bebek ya da çocuk görülmesi; sıkıntı sayılmayacak şeyleri rüya sahibinin kendine sıkıntı etmesine, kafasına gereksiz konuları takmasına ve bunların tez vakitte aydınlığa çıkacağına rahatlayacağına işarettir.

Rüyada Ağlayıp Rahatladığını Görmek

Rüyasında ağlayıp rahatladığını gören kimse için dünya yaşantısında da ferahlık vardır, maddi manevi rahata erecektir, gönül işlerinden yana sıkıntısı varsa kalbi kırılmışsa bir yanlış anlama olduğu anlaşılacak, karşı taraftan bir açıklama gelerek olayın iç yüzü anlatılıp konu aydınlatılacak ve kırgınlıklar son bulacaktır şeklinde yorumlanır.

Gözlerinin dolu dolu olduğunu ancak gözlerini kırpmadığını, yaşların düşmediğini gören rüya sahibi çok fazla çalışıp emeğinin karşılığını toplu bir şekilde alacak ve mutlu olacaktır.

Rüyasında dua ederken, namaz kılarken, Kuran okurken ağladığını gören kimse için bu rüya çok hayırlıdır, rüyayı gören sevinç ile müjdelenir şeklinde yorumlanır.  Rüyasında sevinçten ağladığını gören için de bu rüya hayırlı rüyadır, rüyasındaki gibi sevindirici olaylarla karşılaşır, beklediği haberi alır ve mutluluk gözyaşları döker.

Rüyada Birine Sarılarak Ağladığını Görmek

Birine sarılarak ağladığını gören kimsenin hayatında büyük bir değişim olacağına, atacağı bir imzanın hayatını çok olumlu yönde geliştireceğine, hayırlı bir karar verileceğine, bu kararın sonunda destekçilerine sarılacağına, mutlu olacağına delalet etmektedir. Rüyasında çok ağladığını gören, ağlamaktan bitap düşen, bayılan, hastalanan kişi için sanılanın aksine sevinçli haberlerin geleceğine, yeni bir iş fırsatına, verilen emeklerin boşa gitmediğine işaret etmektedir.

Rüyada Bir Mezarlığa Gidip Ağladığını Görmek

Rüyasında bir mezarlığa giden ve ağlayan kimse için beklemediği bir anda ayrılık söz konusudur. Yakın sandığı birinin ihaneti ile kendine gelir, üzülür ve ağlar.

Rüyada Camide Ağladığını Görmek

Rüyasında camide ağladığını gören kimse için tövbe kapıları açıktır, Allah katında ettiği duaların kabul göreceğine, büyük başarılara, korkularından emin olacağına, hidayete ereceğine işarettir.

Rüyasında düğünde olup ağlayan kişi için de iyi gelişmeler söz konusudur.

Rüyasında ölen annesine ağladığını gören kimse biri yüzünden sıkıntıya girecek, uyumsuz ve cahil birinin aklına uyup sıkıntı yaşayacağına ancak kolay toparlanıp gelir elde edeceğine işarettir. Rüyasında ölen babasına ağladığını gören kimseye akrabaları tarafından ummadığı bir anda yardım eli uzatılacak, sorunlarının çözülmesini sağlayacak, yardımına koşacak ve bağları kuvvetlenecek şeklinde yorum yapılmaktadır.

Rüyasında tanıdık birinin ölümünü görüp ağlayan kimse, gerçek yaşamında da o tanıdığın başına bir musibet geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Önce Ağlayıp Ardından Güldüğünü Görmek

Önce ağladığını ardından gülmeye başladığını gören kimse için yakın zamanda ufak bir rahatsızlık geçireceğine tabir olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir