Rüyada Ağda görmek

Rüyada ağda görmek temizliğe, misafire, huzur ve mutluluk dolu olayların yaşanmasına, problemsiz bir hayata, sağlıklı yaşamaya, helal mala, üstesinden tek başına gelinebilecek bir işin içine girip zafer kazanmaya, aile içinde sevinçli bir haber alınacağına, beklenen yardımın geleceğine, mücevhere işarettir. Bu rüya bazen zararsız ancak yapışık bir arkadaşa ya da arkadaşlara işaret de edebilir, bu arkadaş ya da arkadaşlar rüya sahibinin kötülüğünü istememekle birlikte istemeden de olsa rüyayı göreni ufak zararlara uğratabilir ancak bunu düzeltirler şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kendine Ağda Yaptığını Görmek

Rüyasında kendine ağda yaptığını gören kişi karşılaşacağı bir ahbabından hayırlı bir haber alır ve sevinir. Kötü manada bir tabir olarak ise ağda gören kimsenin endişe yaşayacağına, günaha girip mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Ağda yapmak temizlik manasına da gelir, manevi olarak yüklerinden kurtulmak ve huzur bulmak, iyi bir insan olmaya adım atmak, insanlara faydalı olmak için çalışmak, hümanist bakarak ferahlamak olarak da tabir edilir. Kendisine ağda yaptığını gören kimse için çok şaşıracağı bir haberi yakın zamanda alacağına, bekar kimse için bu bir kısmet, bir görücü haberi olduğuna; evli kimseler için ise uzun zamandır görmediği bir akrabasının kendisini ziyarete geleceği haberi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Başkasına Ağda Yaptırdığını Görmek

Bir başkasına ağda yaptırdığını gören rüya sahibinin küs olduğu bir arkadaşı ya da akrabası var ise kırgınlıklarını unutur, geçmişe sünger çeker ve küs olan kimse ile arasını düzeltir, bu da kendisine ruhen arınma sağlar ve rahatlar şeklinde tabir edilir. Ağda yaptıran ve bu sırada canının yandığını hisseden rüya sahibinin dünya yaşantısında kısa bir dönem canını sıkacak olaylar gerçekleşir, bir kimse tarafından üzüntü duyar, hak etmediği bir söz işitir ve üzülür. Ancak bu acı uzun vadeli değildir, kendisini üzen kişinin özrü ile acısını unutur ve o kimseyi affeder şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bir Kimseye Ağda Yapılırken İzlediğini Görmek

Rüyasında bir kimseye ağda yapılırken izlemek, kişinin iş ya da aşk yaşamında olumsuz olayların sona gelindiğine ve iş yaşamındaki başarısı ya da aşk yaşamındaki merhameti ve fedakarlığı sayesinde kendisini iyi hissedeceğine, mutluluğa ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ağda Yapan Bir Kadın Görmek

Ağda yapan bir kadın görmek, rüya sahibinin karşısına birçok insan grubu çıkacağına, bu insanlar ile iyi iletişim kurup dost olacağına, yapılan iş anlaşmaları ya da bir senet, alışveriş ile başarılı bir iş yaparak kariyerinde yükseleceğine, bu insanların takdirini göreceğine işaret etmektedir. Bazen de bu rüya eline ummadığı anda yüklü miktarda para geçeceğine, rüyasında gördüğü ağdanın fazlalığı ya da ağırlığı kadar mücevher elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyasında tüylerinin çok uzadığını ve ağda aradığı halde bulamadığını gören kimsenin yardım beklediği dostlarından yardım göremeyeceğine ve sıkıntılı durumundan kendisini kendi çabası ile çıkaracağına işarettir. Eğer tüylerinin çok olduğunu ve uzun uğraşlar sonucunda ağda bulup ağda yapabildiğini gördüyse çok güçlü bir müttefik ile ummadığı anda karşılaşacak, sıkıntısını anlatacaktır ve bu müttefik de koşulsuz yardım sağlayacaktır şeklinde tabir edilir. Rüyada kıl görmek aynı zamanda zenginliktir, bu rüyayı gören kimse için kurtuluş olarak da nitelendirilebilir. Çok kıl olduğunu görüp tek seferde ağda ile temizlemeye çalışmak ise acele kararlar ile mal kaybı yaşayacağına işaret edebilir, kılları yuttuğunu gören kimse ise yanlış yollardan rızık elde eder, günaha girer, hayırsız kazanç elde eder.

Rüyada tüylerinin uzadığını ve bir ağdacı aradığını görmek ve ağdacıyı bulup ağda yaptırmak; rüya sahibinin tanışacağı biri ile arasında gönül işlerinin yoğun olacağına, duygusal bir durum yaşanacağına ve o kişi ile hayırlı olayların olacağına işaret etmektedir. Ağdanın rüya sahibinin eline, yüzüne, saçına ya da vücuduna bulaştığını yapıştığını görmek, kötü düşünceli biri ile uğraşacağına ve sonunda galip olacağına, bu kimseyi alt edeceğine, insanların gözünde itibarlı ve kuvvetli olacağına işaret etmektedir.

Ağda yaparken alınan tüylerin eline ya da üstüne bulaştığını gören rüya sahibi için bu rüyanın iki anlamı vardır; ilki rüya sahibinin yükleri ve sıkıntıları başkalarını da etkileyecektir ya da bir dostunun arkadaşının yükü rüya sahibini etkileyecektir. Bu rüya hem bağımsız, kendi başına, hür iradeli biri olmak istenildiğini hem de her olayda kişinin ailesinden birine danıştığına delalettir. Ağda yaptırmak aynı zamanda kurtulma isteğidir, aklına takılan ve kendisini üzen konulardan derin bir kurtuluş isteği olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında ağda yaptıran kimse bir erkek ise ailevi işlerden çok bunaldığını, sıkıntılarının büyük olduğunu, üzerinde çok fazla kimsenin sorumluluğu olduğunu gösterir. Rüya sahibi olan bu erkek ağda ile tüylerini aldırıyor ise dertlerinden ve yüklerinden kurtulacak, iş yaşamı rahatlayacak, borcu var ise beklemediği bir yerden ani para gelecek ve eli rahatlayacak, yüksek getirili bir iş için riske girecek ve kazanacak, yenildiğini düşündüğü anda hayalini kurduğu zenginliğe ulaşacaktır. Ağda yaptırırken canının çok yandığını gören erkek için ise bu rüya; uzun uğraşlar sonucu, cefa çekerek, zorluklara göğüs gererek kazanacağı paraya, itibara, isme, şerefe tabir edilir. Erkeğin ağda araması ancak bulamaması psikolojik olarak zor bir süreçten geçtiğine, sabretmesi gerektiğine, yakın zamanda tam ümitsizliğe düştüğünde uzanacak bir yardım eli ile kurtuluşa ereceğine işarettir. Ağda yaptıran erkek bazı durumlarda da günahkar birine, yanlış yolda olduğuna, haram kazanç beklediğine, ailesine yeterli ve gerekli ilgiyi göstermediğine tabir edilir ve bu rüya bir uyarı niteliğindedir.

Rüyasında ağda yapan kişinin işini temiz yapamaması ve her yere bulaştığını görmesi yaşamında bir konu üzerindeki uğraşlarının, çabalarının boşa gideceğine, çıkış yolu ararken her şeyi eline yüzüne bulaştıracağına, başarısızlığa uğrayacağına delalet etmektedir. rüyada ağda pişirdiğini gören kimse rüya sahibinin çok hırslı olduğunu gösterir, isteklerine kavuşmak için çok efor sarf edecek ve başarılı olacak manasına da gelir.

Rüyada Ağda ile Tüylerin Tek Tek Yolunduğunu Görmek

Rüyasında ağda ile tüylerini tek tek yolduğunu gören rüya sahibinin uzun zamandır beklettiği, ödemeyi ihmal ettiği bir borcun tekrar önüne gelmesine ve borcu zor şartlarda ödemesine işaret etmektedir. Bu zor şartlar ise rüya sahibi için alacaklıları tarafından kötülüğe uğramak olarak tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, hayırsız işlerin peşinden gidildiğine, mantıklı düşünülmediğine, plansız hareket edilerek zarara uğramaya, helal yoldan uzaklaşmaya, günah işlemeye tabir edilir. Rüya sahibi ağdayı tek parmağına sürerek tüyleri tek tek yolmada ısrar ediyor ise günahlardan kurtulmaya çalışırken başka günahlara da girecek ve büyük bir vicdan muhasebesine gireceğine, hataları ile en sonunda yüzleşme fırsatı bulacağına ve ya yakın çevresinden bu konuda sert eleştiriler alarak yüzleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Tencerede Ağda Kaynattığını Görmek

Rüyada bir tencerede ağda kaynattığını gören kimse, dertlerinden kendi çözüm yolları ile kurtulacak ve insanlara da yol gösterecek, yardım edecek şeklinde tabir edilir. Ağdayı yaparken karıştıran kimse ise kendi dertlerini çözmeye çalışırken birçok deneme yapacağına ve doğru yolu en sonunda bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ağda Tenceresinin Döküldüğünü Görmek

Bir ağda tenceresinin döküldüğünü gören kimse sorunları için çıkış yolu bulduğunu düşünürken baştan başlar ve yeni yollar arar, bu süreçte üzüntü duyar ancak en iyi yolu sabrederek bulur ve ömür boyu kurtuluşa erer şeklinde tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir