Rüyada Adres görmek

Rüyada Adres görmek

Rüyada adres verdiğini veya adres aldığını görmek dost ve yakınlarınızı ziyaret etmeyi ihmal ettiğinize ve sevdiğiniz kişilere vakit ayırmanız gerektiğine işaret eder.

Eğer rüyanızda adres sorduğunuzu gördüyseniz zorlandığınız bir konu hakkında güvendiğiniz bir insana başvuracağınıza ve tavsiye isteyeceğinize delâlet eder.

Rüyada bir insanın size adres sorduğunu gördüyseniz bir yakınınızın size ihtiyacı olduğuna ve desteğinizi isteyeceğine işaret eder.

Eğer rüyanızda bir adresi ararken kaybolduğunuzu gördüyseniz kafanızdaki karışıklıklara, tereddütlerinize ve bazı durumlarda kendinizi çaresiz hissettiğinize, sabırlı ve inançlı olursanız çözüme ulaşabileceğinize delâlet eder.

Eğer rüyanızda bir yerin adresini aradığınızı gördüyseniz çözümün nasıl olduğunu bildiğiniz bir konuda harekete geçmenize az bir zaman kaldığına işaret eder.

Rüyada bir adresi okuduğunuzu görmek insanlara yol gösterici bir yapıda olduğunuza, bazı tıkanıklıkların giderilmesi için sahip olduğunuz her şeyi seve seve kullanacağınıza işaret eder.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir