Rüyada Adliye görmek

Rüyada Adliye görmek

Rüyada adliye binası görmek işlerin düzgün gitmeyişine, sıkıntı çekmeye, kişinin sözlerine ve borçlarına sadık kalmamasına işaret eder.

Eğer adliye binasında hakim gördüyseniz mevkinizde yükselme olacağına, zorlu işleri başarıyla bitireceğinize, itibarınızın artacağına delâlet eder.

Rüyada bazı insanlarla mahkemelik olup adliye binasında bulunduğunu görmek sağlık sorunlarıyla karşılaşabileceğinize veya iş hayatınızdaki sorunlara işarettir. Eğer rüyanızda mahkemede bir kişiyi savunduğunuzu ya da bir avukatın sizi savunduğunu gördüyseniz yolunda gitmeyen işlerinizin düzene gireceğine ve rahatlayacağınıza delâlet eder.

Rüyada adliye binasında çok sayıda avukat görmek hayatınızdaki sorunlara ve üzüntülere işarettir. Rüyada mahkeme koridorlarında dolaştığınızı gördüyseniz hayatınızla ilgili bazı kararlar vermek üzere olduğunuza fakat çeşitli endişelere kapıldığınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda adliyeden çıktığınızı gördüyseniz sorunlu bir dönem geçireceğinize ancak doğru bir yol izleyerek feraha ereceğinize tabir olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir