Rüyada Ehliyet görmek

Rüyada ehliyet aldığını görmek kişinin hayatta doğru yolda ilerlediğine, huzur içinde yaşayacağına ve isteklerine kavuşacağına işaret eder. Eğer rüyanızda ehliyet almak üzere bir ehliyet kursuna gittiğinizi gördüyseniz hayatınıza ilişkin güzel kararlar vereceğinize ve iyi niyetler içinde olduğunuza delâlet eder.

Rüyanızda ehliyetinizi kaybettiğinizi gördüyseniz kafanızın bazı konularda karışık olduğuna ve tereddüt içinde hissettiğinize işaret eder. Eğer rüyanızda trafikte ehliyetinizi polise kaptırdığınızı gördüyseniz iş ya da eğitim hayatınızda bazı korku ve kaygılara sahip olduğunuza, kendinize güvenerek ve doğru adımlar izleyerek iç rahatlığına kolaylıkla erişebileceğinize delâlet eder.

Rüyanızda ehliyet sınavını geçemediğinizi gördüyseniz ciddi bir eylemde bulunmak üzere olduğunuza ancak çeşitli engellerle uğraşmak durumunda kalacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda başka bir kişiye ait olan ehliyet bulduysanız güven duyacağınız bir kişiyle yapacağınız arkadaşlığa veya iş ortaklığına delâlet eder.