Rüyada Ahtapot görmek

Rüyada ahtapot görmek çok yönlü olacağına, zenginliğe, iş hayatında saygınlık kazanmaya, başlayacağı bir işi çok yönlü düşünüp doğru karar vermeye, bir işe başlamaya, başlanan işin dallanacağına ve birden fazla işle alakadar olunacağına, büyük başarılar elde edilip rüya sahibinin ismini duyuracağına işaret etmektedir. Bu rüya birçok kol olduğundan kararsız kalmaya, kararsızlık yüzünden sorunlarla başa çıkılamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Denizde Ahtapotun Renk Değiştirdiğini Görmek

Rüyasında denizde ahtapotun renk değiştirdiğini gören kimse yaşadığı sıkıntılardan kaçmaya çalışacak demektir, bu rüya aynı zamanda bir bilinçaltı rüyasıdır çünkü ahtapot zorda kaldığı durumlarda bukalemuna benzer, renk değiştirir. Rüya sahibi kısıtlandığını hissettiği an yön değiştirecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ahtapot Tuttuğunu Görmek

Rüyada ahtapot tuttuğunu gören rüya sahibi için başarı kazanmak demektir. Ahtapotun saldırdığını gören rüya sahibinin ise nazara geleceğine, kem gözlere şahit olacağına, kendini koruması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ahtapot Yediğini Görmek

Rüyasında ahtapot yediğini gören kimsenin güçlü olacağına, her türlü sıkıntıya karşı göğüs gereceğine, belalarla baş edebilecek güçte olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Akarsuda, Denizde, Okyanusta Ahtapot Görmek

Akarsuda, denizde, okyanusta ahtapot görmek çok zarar vermeyecek ufak bir derde işarettir. Ancak bir gölde, durgun suda ahtapot olduğunu gören kimse için altından kalkamayacağını düşündüğü bir derde girecek, bir borç edinecek ve sıkıntı yaşayacak; sıkıntısını gözünde çok büyütecek ve ondan korkacak demektir. Bu rüya aynı zamanda zarara uğratacak bir arkadaşı gözünde çok büyüttüğüne, sandığı kadar zarara uğramayacağına, dikkatli olması gerektiğine, arkadaşlığını bitirmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Ahtapotla Boğuştuğunu Görmek

Rüyada ahtapotla boğuştuğunu gören rüya sahibi eğer ahtapotu yenerse düşmanını yeneceğine işaret eder. Rüyasında ahtapota kolunu kaptırmak ya da bir azasının yakalandığını görmek bir dertten bazı şeyler feda ederek kurtulacağınıza, elinizden maddi bir şey çıkacağına, manevi olarak güç kaybedeceğinize, bazı kişilere olan inancınızı ve güveninizi yitireceğinize ve sıkıntılarınızı sonunda aşacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada ahtapotun saldırdığını gören kimse giriştiği işte bir yakını tarafından zarara uğratılmaya çalışıyor olarak tabir edilir, rüyayı gören kimsenin çevresine dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada Ahtapotu Karada Görmek

Ahtapotu karada görmek maddi olarak ailede sıkıntılar yaşanacağına; bazen de rüya sahibinin olmaması gerektiği bir işte olduğuna, yolunu değiştirdiğine, farklı ve istemeyeceği işlere bulaşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi ahtapot olduğunu gördüyse yine iş, aile, eğitim ya da aşk hayatından hangisinde problem yaşıyorsa o alanla ilgili kararsızlık yaşar ve çevresinden akıl alır.

Rüyada Ahtapotu Denizde Olduğunu Görmek

Ahtapotun denizde olduğunu görmek ise işlerin yoluna gireceğine, beklenen hayırlı bir haberin alınacağına işarettir.

Rüyada Ahtapotu Akvaryumda Görmek

Rüyasında ahtapotu akvaryumda görmek ise rüya sahibinin sorunlarını küçük gördüğüne, kalıplara sokmaya çalıştığına ve bu sayede kurtulacağını düşündüğüne delalet etmektedir. Bu rüya aynı zamanda evinizde olmaması evinize girmemesi gereken birinin size çok yakın olup geldiğine, ancak çevrenizde bu kişinin size zarar vereceğini anlayamadığınıza, arkadaş görünümlü bu kişinin içten içe size kötülük yapacağına ve üzüleceğinize işaret etmektedir.

Ahtapot görmek farklı kollara, dallara ayrılacak bir işe, bu işte hangi yolda gidileceğine bir süre karar verilemeyeceğine fakat seçilen yolun başarıya ulaştıran yol olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ahtapotun Kendisiyle Konuştuğunu Görmek

Rüyasında ahtapotun kendisiyle konuştuğunu gören kimseden yardım isteyecek bir arkadaşı olacağına delalet etmektedir.

Rüyasında ahtapotun ölüp karaya vurduğunu gören kimse dertlerinden kurtulur, ölü ahtapotun deniz yüzeyinde olduğunu gören ise kısa süreliğine dertlerinden kurtulur, ufak tefek sorunlar yaşayacak ama önemi olmayacak şeklinde tabir edilir.

Bir ahtapotu öldürdüğünü gören rüya sahibi için ise herkese farklı davranan bir arkadaşı olduğuna ve onunla ilişkisini keseceğine, kötü kişiyi yeneceğine, arkadaşının ona zarar veremeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyasında ahtapotun kollarının koptuğunu görmek ise rüya sahibinin önüne çıkan fırsatlardan bazılarını kaçıracağına, o yolların kapanacağına işaret eder.

Ahtapotun kollarının birinin ya da birkaçının kesilmiş olduğunu görmek berekettir, kesilmiş kolları kadar evi bereketlenir. Rüyasında ahtapot tutmak da aynı şekilde yorumlanır, ahtapotu tutanın rızkı artar, eli bollaşır, maddi kazanç elde eder, borçlarından kurtulur.

Bazen de rüyada ahtapot görmek başkalarının sırtından geçinen, onlarla beslenen, insanlara eziyet ve cefa çektiren, yaşamlarını sıkıntıya sokan, güçlerini kullanan, hayat enerjisini sömüren bir kimseye delalet etmektedir. Ahtapot bazı durumlarda kişiliği, yaşantıyı engelleyen bir akraba olarak tabir edilir. Her yerde eli ve gözü olan, her yerden laf toplayan, sizinle uğraşan ve dedikodunuzu yapan bir akraba olarak da yorumlanır.

Rüyasında ahtapotla boğuşmak, kavga etmek ve ahtapotu yenmek büyük zorluklar yaşayacağına, fakat başarıya ulaşılacağına, beklediği bir alanda mutlu olacağı haberi alacağına, bir düşmanını iş yaşamından sileceğine delalet etmektedir.