Rüyada Zürafa görmek

Rüyada Zürafa görmek

Rüyada zürafa görmek şaşırtıcı haberler almaya, hamile kadına, maddi konularda zarara, iş ile ilgili seyahate çıkmaya delâlet eder. Rüyada bir zürafaya bindiğini görmek karşılaşılacak zorlukların üstünden gelmeye işarettir.

Rüyada zürafa sürüsü görmek sosyal hayatta iyi bir konumda olmaya ve başarılı olmaya işaret eder. Eğer rüyanızda bir zürafanın size doğru yaklaştığını gördüyseniz sıkıntılardan kurtularak mutluluğa kavuşmaya az vakit kaldığına delâlet eder.

Rüyada bir zürafanın sizden uzaklaştığını gördüyseniz karşınıza çıkacak sorunlara ve endişeye kapılacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda yemek yiyen zürafa gördüyseniz zahmet çekmeden elde edeceğiniz kazanca ve rahat geçime işaret eder.

Rüyada evinizin içinde bir zürafa gördüyseniz uzak memleketlerden gelecek bir misafirinizin olacağına veya uzaktan bir haber alacağınıza delâlet eder. Eğer rüyanızda yavru bir zürafa gördüyseniz hayatınızda olacak ilginç değişimlere, yeniliklere ve bu gelişmelerle beraber kendinizi yenilenmiş hissedeceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir