Rüyada Zil görmek

Rüyada Zil görmek

Rüyada zil görmek beklenmedik haber almaya ve ani gelişecek olaylara işaret eder. Eğer rüyanızda zil çaldığınızı gördüyseniz hayatınızda olan değişimleri ve yeni fikirlerinizi yakınlarınızla paylaşacağınıza delâlet eder.

Rüyada bozuk bir zil görmek çevrenizle yaşadığınız iletişim sorunlarına, uyumsuz ilişkilere ve anlaşmazlıklara işaret eder.

Cafer-i Sadık'a göre rüyada zil görmek kötü habere, boş ve gereksiz söze, dünya malına, üzüntü ve sıkıntıya işaret eder.

İbn-i Sirin'e göre rüyada zil çalındığını görmek istenilmeyen bir haber almaya ve yalana, zil çaldığını görmek kötü söz söylemeye ve hoşlanılmayan kötü bir iş yapacağına, bir çalgı ile birlikte zil çalındığını görmek o bölgede oturan insanların üzerine gam ve musibet ineceğine, bir zili kırdığını veya elinden attığını görmek o kimsenin yalan söyleyeceğine ve ardından da tövbe edeceğine delâlet eder.

Kirmani'ye göre rüyada zilin çaldığını görmek dünya malına, zil çaldığını görmek dünya için imtihana işaret eder.

Ebu Said El-Vaiz'e göre rüyada zil görmek övünmeye, zil çaldığını görmek dünyaya, çalmadan elinde olduğunu görmek ise mala işarettir.

Molla Cami'ye göre rüyada def zilleri görmek rüya sahibinin karşılaşacağı kimse ile şöhret, düşmanlık ve münakaşaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir