Rüyada Zambak görmek

Rüyada Zambak görmek

Rüyada zambak görmek hayra, huzura, mutluluğa, sorunlu olan işlerin düzelmesine ve rahata kavuşmaya delâlet eder.

Rüyada zambak kokladığını görmek sıkıntı hissettiğiniz konularda kısa süre içinde çözüme ulaşmaya, maddi gelirde artış olmasına, kâr getirecek işlere ve dertsiz bir döneme gireceğinize işaret eder.

Rüyada solmuş, kurumuş, çürümüş vs. zambak görmek üzüntüye ve sıkıntıya işaret eder.

İbn-i Sirin'e göre rüyada mevsiminde zambak görmek elinize geçecek bir mala veya çocuğunuz olacağına, zambağı dalından koparılmış olarak görmek üzüntü ve sıkıntı göreceğinize, dalından zambak koparıp eşine verdiğini görmek eşinden ayrılmaya veya hizmetinizde çalışan biri varsa işinden ayrılacağına delâlet eder.

Kirmani'ye göre rüyada birinin size bir demet zambak verdiğini görmek zambağı veren kimseyle aranızda bir tartışma çıkacağına işaret eder.

Bir başka rivayete göre rüyada zambak görmek evliliğe ve yuvada mutluluğa, hasta kişiler için şifaya kavuşmaya ve feraha ermeye tabir olunur.

Rüyada görülen zambak ne kadar büyük ise, ereceğiniz ferahlıkta o derece büyük olacaktır.

Rüyadaki zambakların çokluğu da zamanla kurtulacağınız endişe ve gereksiz kuruntularınızın sayısının çokluğuna delalettir.

Rüyada görülen zambak beyaz ise parasal, sarı ise duygusal, renkli ise ailesel sıkıntılardan kurtulacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada zambak alıp sattığını görmek, çevrenizdeki insanlara sıkıntılarından kurtulmaları için yardımcı olacağınıza delalettir.

Rüyada başka bir kimsenin ya da bir çiçekçinin zambak alıp sattığını görmek, umut tacirliği yapan insanlarla tanışacağınıza delalettir.

Rüyada bir kimseden zambak almak, kiracı iseniz ev sahibi olmaya, borcunuz var ise ödeyip bitirmeye delalettir.

Rüyada herhangi birine zambak vermek, endişe duyduğunuz bir konunun gerçekte önemsiz olduğunu fark edeceğinize delalettir.

Rüyada zambak toplamak, sıkıntılarınızdan kurtulmakla beraber, hayal ettiğinizden çok daha iyi yerlere gelmeye delalettir.

Rüyada uçurumun kenarında zambak gören, bir arkadaşının iyi niyetini yanlış değerlendirip onun kalbini kırar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir