Rüyada Zahire görmek

Rüyada Zahire görmek

Rüyada buğday, arpa gibi zahire görmek rızka, mala ve paraya, hayra işaret eder. Rüyada zahire gören kişi fakirse kısa zaman sonra zenginliğe ve saadete ulaşacak demektir. Eğer rüyanızda ihtiyacı olan fakir kişilere zahire dağıttığınızı gördüyseniz rızkınızın genişleyeceğine ve gelirinizin artacağına delâlet eder.

Rüyada bir ambara zahire yerleştirdiğini görmek berekete, bolluğa ve rızkın genişleyeceğine işaret eder. Eğer rüyanızda ambardan zahire çıkardığınızı gördüyseniz insanlara faydalı olmak için çalışacağınıza, maddi ve manevi anlamda paylaşımlarda bulunacağınıza ve iyiliksever bir kişiliğiniz olduğuna delâlet eder.

Rüyada zahire satın aldığını görmek kısmetin açık olmasına, geleceğe yönelik yatırımlar yapmaya ve ailenin sorumluluğunu üstünde taşıyarak iyi bir geçim sağlama gayesine işaret eder.

Rüyada zahire sattığını görmek beklenmedik bir yerden elde edilecek paraya ya da mala ve feraha ermeye delâlet eder. Bir başka rivayete göre rüyada zahire görmek yakın zaman içinde servete kavuşmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir