Rüyada Yama görmek

Rüyada Yama görmek

Rüyada yama görmek sorunların çözümüne, zor işlerin kolaylaşmasına işaret eder. Eğer rüyanızda bir elbise ya da başka bir şeye yama yaptığınızı gördüyseniz sıkıntılarınızın biteceğine ve rahatlığa ereceğinize delâlet eder.

Rüyada kıyafetleri yamalı insanlar görmek maddi konularda sıkıntı çekeceğinize işarettir. Eğer bir kadın rüyasında yama yaptığını gördüyse aile hayatında ekonomik sorunlar olsa da mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada bir şeye yama yapan kişi görmek kırılan birinin gönlünü almaya veya geçim derdine delâlet eder. Eğer rüyanızda yamalı bir kıyafet giydiğinizi gördüyseniz pürüzlü işlerinizi gidereceğinize ve kişisel mutluluğunuz için yapmanız gerekenleri özenle uygulayacağınıza işaret eder.

Seyyid Süleyman'a göre rüyada bir şeye yama yaptığını görmek düşmanlığa ve töhmete uğramaya, musibete düşmeye, kendi elbisesine yama yaptığını görmek akrabayla bozuşmaya ve hayırsız bir yabancıyla dost olmaya, birinin elbisesine yama yaptığını görmek iftira atmaya ve ardından özür dilemeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir