Rüyada Vakıf görmek

Rüyada bir vakıf kurduğunu ya da mülkünü veya parasını vakfettiğini görmek dünya ve ahiret hayatında Allah'ın rızasını kazanmaya, iyilik yapmaya, işlerin yolunda olmasına işaret eder.

Eğer rüyanızda bir vakıf için çalıştığınızı gördüyseniz kısmetinizin açılacağına, rızkınızın artacağına ve yapacağınız işlerden hayırlı sonuçlar alacağınıza işaret eder.

Rüyada bir vakıftan faydalandığını görmek beklemediğiniz bir yerden gelecek büyük bir yardım sayesinde mutluluğa erişeceğinize delâlet eder.

Eğer rüyanızda bir vakfı ziyaret ettiğinizi gördüyseniz hayırlı ameller için yapacağınız girişimlere ve bazı değerlendirmeler neticesinde bir yol izleyeceğinize işaret eder.

Rüyada bir vakfın başkanı olduğunu görmek etrafınızdaki kişileri toplayarak toplum adına faydalı işler içine gireceğinize ve insanlar tarafından takdir edileceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda bir vakfa tüm mal varlığınızı bağışladığınızı gördüyseniz manevi açıdan büyük öneme sahip düşüncelerinizin olacağına ve bu düşüncelerinizi gerçekleştireceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir