Rüyada Vaaz görmek

Rüyada Vaaz görmek

Rüyada vaaz verdiğini görmek toplum içinde sözüne güvenilir bir kişi olmaya, dinde sağlamlığa, maddi ve manevi kazanca işaret eder.

Rüyada halk karşısında vaaz vermek önemli bir görevde bulunup söz sahibi olmaya delâlet eder. Rüyada vaaz veren kişi bir devlet büyüğüyse halk arasında sözü geçen bir kişi olacağına, tüccar ise helâl para kazanacağına, sanatçıysa eserleriyle beğeni toplayacağına, halktan biriyse hayra ve güzelliğe işaret eder.

Eğer rüyada vaaz verirken tamamlayamadığınızı gördüyseniz bazı sorun ve aksaklıklarla karşılaşacağınıza işarettir. Rüyada bir topluluk içinde profesörlere veya bilimadamlarına vaaz verdiğini görmek ya da vaaz dinlediğini görmek hayır ve menfaat sağlanacak işlere delâlettir.

Rüyada kimsenin olmadığı bir yerde vaaz verdiğini görmek kişinin sözlerinin ciddiye alınmayacağını belirtir. Rüyada bir kürsüye çıkarak vaaz verdiğini görmek insanlar tarafından sevgi ve saygı görmeye işaret eder. Rüyada vaaz verdiğini ancak kimsenin dinlemediğini görmek sorunlarla karşılaşmaya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir