Rüyada Ülser görmek

Rüyada ülser hastalığına yakalandığını görmek sıkıntılar ve sorunlarla uğraşırken sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiğine işaret eder.

Eğer rüyada ülser olup doktora gittiğinizi gördüyseniz kalacağınız zor bir durum karşısında yardıma ihtiyacınız olduğuna ve çare arayacağınıza işaret eder. Rüyada bir yakınınızın ülser olduğunu gördüyseniz sevdiğiniz bir kişinin derdine üzüleceğinize ve iyiliği için çaba sarfedeceğinize işaret eder.

Rüyada ülser tedavisi gördüğünüzü gördüyseniz sıkıntılarınızı geride bırakacağınıza ancak umudunuzu ve sabrınızı yitirmemeniz gerektiğine delâlet eder.

Eğer rüyanızda ülser hastalığına yakalandığınızı ve sağlığınıza kavuştuğunuzu gördüyseniz psikolojik açıdan zor bir dönem geçireceğinize fakat bunun uzun süreli olmayacağına ve kendinizi eskisinden daha da iyi hissederek hayatınıza devam edeceğinize işaret eder.

Rüyada ülser ilacı içtiğini görmek fiziksel ve ruhsal yorgunluğunuzu üzerinizden atmak için bir tatile çıkacağınıza ve güzel bir tatil yaparak rahatlayacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir