Rüyada Ucuzluk görmek

Rüyada Ucuzluk görmek

Rüyada ucuz bir mal aldığını ya da sattığını görmek yapacağınız bir iş sonucunda pişmanlık duyacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda pahalı bir şeyi satıp ucuz bir şey aldığınızı gördüyseniz sahip olduğuklarınızın kıymetini bilmeniz gerektiğine, değersiz şeylere yönelmenizin sizi üzebileceğine delâlet eder.

Rüyada ucuz bir şey satıp yerine pahalı bir şey almak ise manevi yönünüzün güçlü olduğuna, ahiret hayatını dünya hayatına tercih etmeye işaret eder. Eğer rüyanızda alışveriş yerlerinde ucuzluk olduğunu gördüyseniz maddi sorunlarınızı çözerek rahata ereceksiniz demektir.

Rüyanızda ticaretle uğraştığınızı ve mallarınızı çok ucuza sattığınızı gördüyseniz kariyerinizle bağlantılı konularda usta bir kişiden istifade edeceğinize delâlet eder. Rüyada ucuzluktan eşyalar aldığını görmek iş hayatınızda bazı kararlar vermek üzere olduğunuza ancak tereddütlerinizin olduğuna işarettir.

Bir başka rivayete göre rüyada ucuzluk görmek geçim derdi olan ve sıkıntı çeken kişiler için dertten kurtulmaya ve rızkın genişleyerek kazancın bollaşmasına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir