Rüyada Turşu görmek

Rüyada Turşu görmek

Rüyada turşu görmek çok istenen bir şeyden hayal kırıklığına uğramaya veya kişinin istediği ancak aslında hayırlı olmayan şeylere işaret eder. Eğer rüyanızda turşu kurduğunuzu gördüyseniz elinize haram para ya da mal geçeceğine, israfa, dinden uzaklaşmaya delâlet eder.

Rüyada turşuyu bir kaba koymak evlilikte yaşanacak sorunlara işarettir. Eğer rüyanızda turşu yediğinizi gördüyseniz rızkın genişlemesine, hasta kişinin rüyada turşu yemesi sıhhatine kavuşacağına delâlet eder. Rüyada turşu suyu içtiğini görmek sıkıntıya ve üzüntüye işarettir.

Eğer rüyanızda turşu satın aldığınızı gördüyseniz yapacağınız bir iş ortaklığından zarar göreceğinize, doğru değerlendirmeler yapmadan harekete geçmemeniz gerektiğine delâlet eder. Rüyada turşu sattığınızı gördüyseniz bir eğlence ortamına katılarak üzerinizdeki sıkıntıyı atacağınıza ve rahatlayacağınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda birinin size turşu ikram ettiğini gördüyseniz bir yakınınızın sorunlarını dinleyeceğinize, derdine çare bulmaya çalışacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir