Rüyada Teke görmek

Rüyada Teke görmek

Rüyada erkek keçi görmek dininde ve inancında sağlam, itibar sahibi olan ve insanlar tarafından sevgi gören bir kişiye delâlet eder.

Rüyada bir tekenin sizi kovaladığını gördüyseniz aile büyüklerinizden birinin baskısını göreceğinize ve kendi düşünceniz doğrultusunda gideceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda bir tekeyi beslediğinizi gördüyseniz  dostlarınızdan birine yardıma ihtiyacı olduğu bir zaman içinde destekte bulunacağınıza ve rahatlamasını sağlayacağınıza delâlet eder.

Rüyada etrafınızın çok sayıda teke ile dolu olduğunu görmek hayırlı kişilerle ilişki içinde olacağınıza, bu kişilerle ortak düşünceleriniz ve amaçlarınız olduğuna ve birlikte güzel şeyler için hizmet vereceğinize işaret eder.

Rüyada bir tekeden kaçtığınızı görmek çevrenizde bulunan bazı kişilerin tavırlarıyla sizi rahatsız ettiğine ve bu kişilere karşı bir uyarıda bulunacağınıza delâlet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada teke görmek heybetli bir görünüşe sahip, yaşlı ve hatalı davranışlara düşen bir kişiye delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir