Rüyada Takip görmek

Rüyada Takip görmek

Rüyada bir kişi tarafından takip edildiğinizi görmek gireceğiniz bir gönül ilişkisi sonucunda üzüleceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda birkaç kişinin sizi takip ettiğinizi gördüyseniz çevrenizdeki bazı kişilerden zarar görmemeniz için dikkatli olmanız gerektiğine ve iyi tanımadığınız kişilere güvenmemeniz gerektiğine delâlet eder.

Rüyada birini takip ettiğinizi gördüyseniz kırıcı davranışlarda bulunarak sevgilinizi inciteceğinize işaret eder. Eğer rüyanızda biri tarafından takip edildiğinizi ve kaçtığınızı gördüyseniz tedirgin bir ruh halinde olduğunuza ve rahatlamak için kendinize çeşitli meşguliyetler bulmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada hemcinsi tarafından takip edildiğini görmek kötü sözler duymaya veya küçük sıkıntılara delâlet eder. Rüyada birini takip ettiğini ve yakaladığını görmek aşk hayatında olacak yeni değişimlere ve mutluluk verici gelişmelere işaret eder.

Eğer rüyanızda tanıdığınız biri tarafından takip edildiğinizi gördüyseniz bir arkadaşınızın bilmediğiniz bir yönünü göreceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir