Rüyada Şeftali görmek

Rüyada Şeftali görmek

Rüyada şeftali alışveriş ya da sağlık anlamına gelir. Rüyada yenilen şeftali mal ve mülk değişimi anlamına gelir. Kişi eşyalarını yenileyecek demektir. Diğer kişilerin şeftali yediğinin görülmesi o kimselerin sizin için bir hediye alacağını gösterir. Rüyada görülen şeftali erkek kardeşi veya yakın, hayırlı bir dostu temsil edebilir.

Kişi rüyasında şeftali çekirdeğini ayıklayarak yiyorsa zor duruma düşülecek ve bu nedenle eşya değişimi yapılacak demektir.

Rüyada şeftali ağacı, alışverişlerin artması ile borçlanılacağına işarettir. Eğer ağaçtan şeftali kopartılıyorsa bu borcun büyüklüğünü temsil eder. Şeftali mevsimindeyseniz ağaçtan koparılan şeftali, yüce bir şahsiyetten gelir veya mal elde edileceğine işarettir. Kurutulan şeftali ise alışveriş sonucu sorunlar yaşayacağınızı gösterir. Bir şeftali ağacının dibine düşmüş şeftaliyi almak, hasta birinden gelecek mal ve varlığa da yorumlanır.

Satın alınan şeftali sağlık ile ilgili yeni gelişmelere delalettir. Sağlıkla ilgili hayırlı bir sonuca erilecektir. Satılan şeftali çok yakın bir tanıdığın sağlığı ile ilgilidir.

Rüyada görülen şeftalinin çürük olması başka bir kimsenin hastalığının sizi etkileyeceğine işarettir. Yenilen şeftalinin tadının kötü olması durumunda yiyeceklerinize dikkat etmelisiniz. Tatlı ve güzel bir şeftali yeniyorsa sigara ve alkol kullanımına dikkat edilmelidir. Bu kötü alışkanlıklar sağlığınızı etkileyecek demektir. Sevgi ve arzulanan isteğe kavuşmak anlamına da gelir. Ekşi şeftali ise korkuya işarettir. Şeftali zamanında yeniliyorsa tüccar aracılığı ile yarar sağlanacaktır. Değişik renklerde şeftali görülmesi sağlıkla dolu bir yaşama adım atacaksınız demektir. Ancak sarı şeftali görülmesi hastalığın işaretidir. Kişi bir hastalığa yakalanacaktır. Olgun bir şeftali görmek emlak sahibi olmak demektir.

Bazı yorumculara göre rüyada şeftali görmek; hastalık, kadın, alın açıklığı, mala veya menfaate yorumlanabilir.

Bekar bir erkek için rüyada şeftali, varlıklı ve iyi niyetli bir kimseyle evlenmek anlamını taşır. Ağaçta şeftali görülmesi ün sahibi, varlığı yerinde olan bir aileden biriyle evlenmek demektir. Evli kimse rüyasında şeftali görüyorsa, huzurla evliliği sürecek demektir. Kişi, mutlu olacak ve eşiyle uyum içinde güzel bir geçim sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir