Rüyada Rahle görmek

Rüyada Rahle görmek

Rüyada üstüne Kur'an-ı Kerim konan rahle görmek ilme, sanata, iyi huylu bir kişiliğe, hayırlı işlere, güzel sonuçlara işaret eder. Eğer rüyanızda bir rahlenin önünde oturmuş bir şekilde kitap okuduğunuzu gördüyseniz yapmanız gereken işlerinizi zamanında bitireceğinize, faydalı ilme ve bekâr kişiler için evliliğe, evliler için ise hayırlı evlat sahibi olmaya delâlet eder.

Rüyada rahle gören kişi bir kadınsa beraber mutlu olacağı iyi bir kocaya, evli bir kadınsa iyi yetişmiş hayırlı bir çocuğu olacağına işarettir. Rüyanızda bir rahle satın aldığınızı gördüyseniz menfaat sağlayacağınız işlerle meşgul olacağınıza, ilim sahibi bir kişi olacağınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda rahle yaptığınızı gördüyseniz daima hayra yönelik işler peşinde olduğunuza, insanları da bu yola çağırdığınıza delâlet eder. Rüyada kırık bir rahle görmek işlediğiniz günahlara ve tövbe etmeniz gerektiğine işaret eder.

Eğer rüyanızda altın veya değerli taşlardan yapılmış bir rahle gördüyseniz ilim sahibi bir insan olacağınıza ve temiz kalpli bir kişiliğe delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir