Rüyada Pusu görmek

(Ayrıca Bakınız; Tuzak)
Rüyada pusu görmek yalan ve aldatmaya, zarara, tehlikeli olabilecek işlere işaret eder. Rüyada size pusu kurulduğunu gördüyseniz iyi ve güzel bir insan olduğunuza ve birçok dostunuz olacağına işaret eder.

Eğer rüyada birileri için pusu kurduğunuzu gördüyseniz kötü niyetli kişilerden zarar görmemeniz için tedbirli olmanız gerektiğine delâlet eder.

Rüyada pusuya düştüğünüzü gördüyseniz iş veya arkadaşlık ilişkilerinizde kötülükle karşılaşabilir ve aldanabilirsiniz demektir.

Rüyada pusuya düştüğünü ve kurtulduğunu görmek etrafınızda size zarar vermek isteyen insanlar olduğuna ancak herhangi bir kötülükte bulunamayacaklarına ve başarısızlığa uğrayacaklarına işaret eder.

Rüyada pusuya düşmüş birini görmek iş çevrenizdeki kötü ilişkilere ve haksızlığa delâlet eder. Rüyada pusu kuran insanlar görmek kazanç sağlamak için her türlü yola başvuracak kişilere ve güven duyulmayacak ortama işaret eder.

Seyyid Süleyman'a göre rüyada pusuya düştüğünü görmek çevrenizdeki kişilerin size kurduğu tehlikeli bir oyuna işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir