Rüyada Pul görmek

Rüyada pul görmek uzaktan gelecek hayırlı ve güzel habere veya mahkemeyle bir işiniz varsa olumlu sonuçlanacağına delâlet eder.

Rüyanızda pul koleksiyonu yaptığınızı, çeşitli pullar topladığınızı gördüyseniz gereksiz işlerle uğraşarak vakit kaybedeceğinizi, önemsiz ayrıntılar üzerinde durmamanız gerektiğini gösterir.

Eğer rüyanızda damgasız pul gördüyseniz güzel bir fırsatla karşılaşacağınıza veya iyi bir iş için yapacağınız yolculuğa işaret eder.

Rüyanızda damgalı bir pul gördüyseniz kaçıracağınız kısmetle yorumlanır.

Rüyada yırtılmış, kesilmiş vs. pul görmek artık sizin için önemini kaybetmiş ve ilgilenmediğiniz biriyle ya da bir konuyla ilgili alacağınız habere delâlet eder.

Rüyada bir zarf üzerine pul yapıştırdığını görmek düşünce aşamasında olduğunuz bir konuda netlik sağlayacağınıza ve bir sonuca bağlayacağınıza işaret eder.

Bir başka rivayete göre ise rüyada pul görmek uzun zamandır görüşülemeyen dostlarla beraber vakit geçirmeye delâlet eder.

Rüyada çok büyük pul görmek, tehlikeli ve aykırı işlerden para kazanmaya, hayat arkadaşınız ile bu tarz uğraşların yapıldığı bir yerde tanışacağınıza delalettir.

Rüyada pul almak, gözde olan bir insanın ilgisini kazanacağınıza, meşhur biri ile tanışarak onunla birlikte iş yapacağınıza delalet eder.

Rüyada zarfın üzerinde pul görmek, zarfa pul yapıştırmak, gizli saklı ilerlettiğiniz bir merakınızı, kısa süre içerisinde korkmadan çevrenizdeki kişilerle paylaşacağınıza, zarf dışında bir yere, herhangi bir eşya yada vücut üzerine pul yapıştırmak, pulu yapıştırdığınız şeye sahip olacağınıza delalet eder.

Rüyada pul biriktirmek, pul koleksiyonu görmek, ummadığınız bir yerden gelecek paraya, beklemediğiniz bir insandan gelecek aşk itirafına delalettir.

Rüyada pul yırtmak, pul yakmak, kesmek ve parçalamak, aklınızı başınızdan alacak bir insanla tanışarak, bu insan nedeniyle eşinizle yada sevgilinizle aranızın açılacağına delalet eder.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir