Rüyada Pudra görmek

Rüyada Pudra görmek

Rüyada pudra görmek kişinin çevresinde bulunan sözüne güven olmayacak insanlara karşı dikkatli ve tedbirli olması gerektiğine delâlet eder.

Eğer rüyada yüzünüze pudra sürdüğünüzü gördüyseniz insanlardan bazı şeyleri saklamak isteyeceğinize ve bunun için çaba sarfedeceğinize işaret eder.

Rüyada yüzünüze sürdüğünüz pudrayla güzel olduğunuzu gördüyseniz sırlarınızı saklı tutabileceğinize delâlet eder. Rüyada bir kişiyi pudra sürerken gördüyseniz etrafınızda sizi aldatmaya çalışacak insanlar olabileceğine işaret eder.

Eğer rüyanızda başka birine pudra sürdüğünüzü gördüyseniz güvenmediğiniz bir kişiyle ilgili şüpheleriniz olduğuna delâlet eder. Kirmani'ye göre rüyada pudra görmek üzüntü ve endişeye, pudranız olduğunu görmek bir iş yüzünden biriyle tartışacağınıza işaret eder.

Cabir Mağribi'ye göre rüyada sahip olduğunuz pudrayla yüzünüzü beyazlatmaya çalıştığınızı görmek keder ve endişe içinde olacağınıza delâlet eder. Başka bir rivayete göre rüyada pudra görmek kavga ve anlaşmazlığa işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir