Rüyada Pasaj görmek

Rüyada Pasaj görmek

Rüyada pasaj görmek kazançlı işler yapmaya, maddi gelirin artmasına, iyi bir miktarda kâr sağlamaya işaret eder. Rüyada bir pasaja girdiğinizi görmek yeni bir işe başlayacağınıza ve bu işten kazançlı çıkacağınıza delâlet eder.

Rüyada bir pasajda yürüdüğünüzü görmek işlerinizi geliştireceğinize ve iş hayatında sağlam bir yer edineceğinize işaret eder.

Rüyada bir pasajdan çıktığınızı görmek üzerinde çalışmakta olduğunuz bir işi iyi bir şekilde yapacağınıza ve olumlu sonuçlar alacağınıza delâlet eder.

Rüyada yeni, temiz, güzel vs. bir pasaj görmek hayırlı bir iş yapacağınıza ve kazancınızı da hayır yolunda harcayacağınıza işaret eder.

Rüyada kötü durumda olan bir pasaj görmek çalışmalarınızda düzenli olmanız gerektiğine ve iyi bir çalışma düzeniyle hedeflerinize ulaşabileceğinize delâlet eder.

Rüyada yeni yapılmakta olan bir pasaj görmek girişimde bulunmayı düşündüğünüz iş fikirlerinize, yakın bir zaman içinde bu fikirlerinizi hayata geçireceğinize ve güzel bir başlangıç yapacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir