Rüyada Para görmek

Rüyada Para görmek

Rüyada para görmek güvenilmeyecek boş sözlere, üzüntüye, darlığa işaret eder. Rüyada para almak, vermek veya tomarla para görmek şansın açık olmasına ve zenginliğe işarettir.

Rüyada para kaybettiğinizi gördüyseniz çabuk geçecek sıkıntı ve üzüntüyü belirtir. Rüyada altın para görmek dedikoduya, kötü söze, kıskançlığa delâlet eder. Eğer rüyada gümüş para gördüyseniz kısmete, iyi habere ve mutlu olmaya işarettir.

Rüyada bakır para görmek güzel ve şans getirecek bir işi belirtir. Rüyada kâğıt para görmek kişinin emeğiyle kazanacağı paraya işaret eder. Rüyada para saydığınızı gördüyseniz tahmin edemeyeceğiniz kadar başarı elde edeceğiniz bir işin habercisidir.

Eğer rüyanızda para bulduğunuzu gördüyseniz hafif geçecek küçük bir hastalığa işarettir. Rüyada sayılamayacak kadar çok paranızın olduğunu görmek iş konularında tedbirli olmazsanız zarara uğrayacağınızı belirtir. Rüyada para basmak yani kalpazanlık gizli bir işe girişeceğinize işaret eder.

Rüyada paranızın çalındığını gördüyseniz istemeden de olsa bir kişinin sırlarını öğreneceğinizi belirtir. Eğer rüyada para çaldığınızı gördüyseniz sırlarınızın ortaya çıkacağına işaret eder. Rüyada para yırttığınızı gördüyseniz önceden başladığınız bir işten pişman olacağınız için vazgeçeceğinizi gösterir. Rüyada yabancı ülkelerin paralarını görmek beklenmedik bir kişiden yardım göreceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir