Rüyada Pansuman görmek

Rüyada Pansuman görmek

Rüyada vücudunuzdaki bir yaraya pansuman yaptığınızı gördüyseniz işlerinizi yoluna koymak için gayret edeceğinize işaret eder. Eğer rüyanızda başka bir kişiye pansuman yaptığınızı gördüyseniz çevrenizdeki kişilerin işlerindeki sorunları gidermek için yardım edeceğinize delâlet eder.

Rüyada hasta olan bir yakınınıza pansuman yapıldığını gördüyseniz sağlık ve afiyete işarettir. Eğer sağlıklı bir kişi rüyasında pansuman yaptırdığını gördüyse dünya ve ahiret hayatına uygun yaşadığına ve gönül ferahlığına delâlet eder.

Eğer rüyanızda yaranıza pansuman yaptırmak amacıyla bir sağlık kuruluşuna gittiğinizi gördüyseniz kişisel problemlerinizden kurtulmak için profesyonel destek alacağınıza işaret eder.

Rüyada pansuman yapmak için gerekli malzemeleri temin etmeye çalıştığını görmek gündelik hayatınızı ve iş hayatınızı bir düzene sokacağınıza, ihtiyaçlarınızı belirleyip kararlı ve sağlam adımlar atacağınıza delâlet eder. Bir başka rivayete göre rüyada pansuman yapıldığını görmek şifaya ve refaha kavuşmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir