Rüyada Palmiye görmek

Rüyada palmiye ağacı görmek kısa bir zaman içinde güzel bir haber alacağınıza ve sevineceğinize, aşk hayatınızda mutlu olacağınıza ve sıcak memleketlere yapılacak yolculuklara işaret eder.

Eğer rüyanızda bir palmiye ağacının altında oturduğunuzu gördüyseniz rahat ve mutlu bir hayatınız olacağına, isteklerinizin gerçekleşeceğine ve huzurla yaşayacağınıza delâlet eder.

Rüyada dalları kırılmış bir palmiye görmek sıkıntıya ve sorunlara işaret eder. Rüyada çok sayıda palmiyenin bir arada olduğunu görmek talihinizin açık olacağına ve yakın zamanlarda çıkacağınız çeşitli seyahatlere işaret eder.

Rüyada palmiye ağacına çıktığını görmek yapmak isteyip de şimdiye kadar yapamadığınız bazı şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağınıza ve kendinizden emin bir şekilde hareket edeceğinize işaret eder.

Rüyada evinizin içinde palmiye olduğunu görmek uzun bir süre boyunca ayrı kaldığınız bir tanıdığınızın size ziyarete geleceğine, bir arada olmaktan mutluluk duyacağınıza ve hasret gidereceğinize delâlet eder.

Rüyada palmiye ağacı dikmek, uzun vadeli bir plan yaparak niyetini gizlemeye ve olduğundan farklı gözükmeye, palmiye ağacını başkasının diktiğini görmek, arkanızdan iş çeviren niyeti gizli bir dosta delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir