Rüyada Onbaşı görmek

Rüyada onbaşı görmek hayır ve menfaat kazanmaya, girişilen işlerde başarının yakalanacağına ve güçlü olmaya işaret eder.

Rüyada bir onbaşı ile konuştuğunu görmek devlet dairesi ile ilgili olan bir işinizden olumlu sonuç alacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda onbaşı olduğunuzu gördüyseniz yapacağınız işleri başarıyla bitireceğinize ve faydalı işler içinde yer alacağınıza işaret eder.

Rüyada onbaşı olduğunu ve etrafınızda bulunan askerlere emirler verdiğini görmek hayatınız boyunca meşgul olacağınız işlerde iyi sonuçlar elde edeceğinize ve kendinizi geliştirerek yolunuza devam edeceğinize delâlet eder.

Rüyada bir onbaşı ile arkadaşlık yaptığını görmek beklemediğiniz bir kişiden sizi zor zamanınızda rahatlatacak bir iyilik göreceğinize ve o kişiye karşı sevginizin artacağına işaret eder.

Rüyada bir onbaşı ile anlaşmazlık içinde olduğunu görmek iş hayatınızdaki rekabet ortamına, otorite konumundaki kişilerle aranızdaki fikir ayrılıklarına ve kendinizi baskı altında hissedeceğinize delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir