Rüyada Nadas görmek

Rüyada Nadas görmek

Rüyada nadasa bırakılmış toprak görmek hayatta istediğiniz şeylere kavuşmanız için bir süre daha beklemeniz ve sabırlı olmanız gerektiğine, eğer hayatınızın sıradanlığından sıkıldıysanız yenilikler yapmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada bir tarlada nadas yaptığını görmek girişimde bulunmak üzere olduğunuz işler için belirli bir süreyi düşünerek ve değerlendirmeler yaparak geçireceğinize, elverişli bir ortam sağladıktan sonra harekete geçeceğinize, verdiğiniz emekler ve gösterdiğiniz hassasiyet neticesinde işlerin dilediğiniz gibi gideceğine ve güzel sonuçlar elde edeceğinize delâlet eder.

Rüyada nadasa bırakılmış tarlaya bir şeyler ektiğini görmek yakın bir zaman sonra isteklerinize ulaşmaya başlayacağınıza, sabırlı oluşunuzun karşılığını görerek rahata ereceğinize ve saadet içinde yaşayacağınıza işaret eder.

Bir başka rivayete göre ise rüyada nadasa bırakılmış bir tarla ya da toprak görmek zeki bir kişi olduğunuza ve bu sayede çevrenizdeki insanlar tarafından sevildiğinize delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir