Rüyada Matara görmek

Rüyada Matara görmek

Rüyada matara görmek nimete, mala ve iyi düzeyde gelir elde etmeye işaret eder. Rüyada mataradan su içtiğini görmek mirasa kavuşmaya işarettir.

Rüyada bir matara almak veya bulmak hayır ve berekete, evliliğe delâlet eder. Rüyada gördüğünüz matara ağaçtan yapılmış ise kazanılacak malların elde durmayacağına işaret eder.

Eğer rüyanızda matarınızı kaybettiğinizi gördüyseniz derin bir üzüntü yaşayacağınıza ancak bunun sizi ruhsal açıdan güçlendireceğine delâlet eder. Rüyada birine matara hediye ettiğinizi gördüyseniz ailenizin rahat bir hayata kavuşması için canla başla çalıştığınıza, yeni iş girişimlerinde bulunma fikriniz varsa harekete geçmek için doğru zamanda olduğunuza işaret eder.

Eğer rüyanızda bir mataraya su doldurduğunuzu gördüyseniz kendinizi geliştirme konusunda katkısı olacak şeylere yöneleceğinize delâlet eder.

İmam Cafer Sadık'a göre rüyada matara görmek yolculuğa, mala ve yaşama delâlettir. İbn-i Sirin'e göre rüyada matara görmek yolculuktan menfaat elde edeceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir