Rüyada Marmelat görmek

Rüyada marmelat görmek berekete, rızkın artmasına, zor yürüyen işlerin kolaylaşmasına ve insanlarla iyi ilişkiler içinde olmaya delâlet eder.

Rüyada marmelat yediğini görmek olumsuz şartlarla başlayan bir işin zaman içinde şartlarının iyileşeceğine ve işin sonunda güzel sonuçlar alarak mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada marmelat yaptığını görmek iş ve ev hayatında sevince ve sosyal hayatta yardımlaşmaya, dayanışmaya, birlik olmaya işaret eder.

Rüyada birine marmelat ikram ettiğini görmek sevdiğiniz ve ayrı düştüğünüz bir arkadaşınızdan haber alacağınıza ve sevineceğinize delâlet eder.

Rüyada bir kişinin size marmelat ikram ettiğini görmek ilginizi çekecek ve hoşlanacağınız biriyle yeni bir arkadaşlığa işaret eder.

Rüyada marmelat satın aldığını görmek dostlarla bir arada olmaya, bir misafirinizin olacağına ve sosyal hayatınızın hareketli geçeceğine delâlet eder.

Rüyada marmelat sattığını görmek gezmeye vakit ayıracağınıza, bir süredir görüşemediğiniz yakınlarınızı ziyaret edeceğinize ve ilişkilerin güçleneceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir