Rüyada Maket görmek

Rüyada Maket görmek

Rüyada maket görmek gelir sağlanan mal, emlak, arazi gibi şeylere işaret eder. Rüyanızda üzerinde çalıştığınız bir iş ile ilgili maket yaptığınızı gördüyseniz kafanızdaki projeleri bitirip gerçekleştirdiğiniz zaman çok olumlu sonuçlar elde edeceğinize ve hayallerinizden vazgeçmeyerek çalışmanız gerektiğinize delâlet eder.

Eğer rüyanızda başka kişilerle beraber maket yaptığınızı gördüyseniz iş hayatınızda ortaklık içinde olduğunuz kişilerle yaptığınız çalışmalarda başarılı olacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda kırılmış, bozulmuş vs. bir maket gördüyseniz yapmakta olduğunuz işlerden istediğiniz sonucu alamayacağınıza ve karşınıza çıkacak olumsuzluklara delâlet eder.

Rüyada bir kısmı yapılmış bir maket görmek hedeflerinize ulaşmak için doğru yolda ilerlediğinize ve girişimlerinizden başarı sağlayacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda bir maket satın aldığınızı gördüyseniz yeni iş fırsatlarına ve ortaklıklara delâlet eder.  Bir başka rivayete göre rüyada kırık bir maket görmek kötü bir haber almaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir